![399187900 723965479765599 4294055550180996413 n](/images/399187900_723965479765599_4294055550180996413_n.jpg)
По закінченню Божественної Літургії, усі бажаючі змогли взяти участь в науково-практичній конференції, яку організувала українська молодь спільнота парафії «Василіянська Молодь Христові Tempus». Теми конференції допомогли слухачам дізнатися про життя св. Йосафата, і не тільки. Доповідачі звернули увагу слухачів на значущі виклики, які переживають матері з дітьми, що покинули свої домівки перед загрозою котру несе війна. Також п. доктор і клінічний психолог Лідія Заблоцька-Житка, у своїй темі підкреслила важливість будування спільноти: спільнота – як шанс. Святий Йосафат будував спільноту у любові, в якій кожен може себе зреалізувати і відчути, що є потрібним та прийнятим. Одночасно було презентовано видану книгу під титулом «Святий Душехват – очима молодих», авторами, якої є українська студентська і працююча молодь з України.